bouwoppervlakte
woonoppervlakte
aantal kamers
veranda
afmeting woning (L X B X H)
plafondhoogte
levertijd
128 m2
100 m2
3
16 m2
13,2 x 9,72 x 3,25 m
2,70 m
180 dagen
Ook deze Cubehaus 93 wordt volledig in de fabriek van Mtree gemaakt. Hij wordt deze keer niet in panelen, maar in grote modules naar de bouwkavel gebracht.
Daar worden de modules aan elkaar gekoppeld en worden de aansluitingeb gemaakt.
Deze Cubehaus-93 is eveneens een kwaliteitshuis van leverancier Mtree, een villa met plat dak. Dit type woning is nagenoeg woonklaar.
Het huis is uitgevoerd met een woonkamer, 2 slaapkamers, een badkamer, een opslagruimte, een vestibule en een terras. Een keuken en badkamer is niet inbegrepen en dient je zelf te verzorgen.
bouwoppervlakte
woonoppervlakte
aantal kamers
veranda
afmeting woning (L X B X H)
plafondhoogte
levertijd
128 m2
100 m2
3
16 m2
13,2 x 9,72 x 3,25 m
2,70 m
180 dagen
In tegenstelling tot sommige andere (kleinere) module woning concepten, dient het KOSHAUS wel te worden gefundeerd. De aard en de uitvoering daarvan, variërend van een schroefpalen fundering of een stroken fundering op staal of een palen fundering met betonstroken of stalen liggers, is afhankelijk van de bouwlocatie en het advies van de constructeurs.
> Standaard oplevering is zonder vloer, deze behoort tot de fundering. OSB3 door gehele woning, klaar voor afwerking met een vloerafwerking naar keuze indien gekozen wordt voor levering inclusief houten geïsoleerde begane grond vloer.
> Indien vloeistof vloerverwarming is gewenst moet dit duidelijk van te voren worden aangegeven. Opdat hiermee rekening kan worden gehouden met een installatie ruimte van 50-70mm
> Deze is niet inbegrepen en dient u zelf te verzorgen. Het is aan te bevelen om duidelijk aan te geven hoe deze gaat worden in verband met de plaatsing van leidingwerk en afvoeren.
> Houtskeletbouw voorzien van 250 mm minerale isolatie. Aan de buitenzijde standaard afgewerkt met stalen damwand profielplaten of verticale houtafwerking en aan de binnenzijde niet afgewerkt. Materialen ter sluiting van de wanden worden als losse materialen meegeleverd
(Rc waarde=ca. 6,5)
De kopzijde aan de achterkant van het huis is geformeerd van Vurenhout zwart hout met daarop een afwerking van Vuren of Larix latten.
> Houtskeletbouw wanden van circa 100 mm en 145mm.
>Houtskeletbouw dak voorzien van 350 mm isolatie. Aan de buitenzijde standaard afgewerkt met stalen felsplaten en aan de binnenzijde ópen t.b.v. aanleg infrastructuur. (gipsplaten meegeleverd als losse materialen)
(Rc=waarde ca. 8,5)
PVC kozijnen voorzien van 3-laags isolerend glas (U<1,0W/m2 K) zijn standaard en de buitendeur kan worden uitgevoerd in in hout. Alles voorzien van meerpunts veiligheidssluitingen.
Ventilatie roosters in ramen of wanden op verzoek